Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ana sayfaya Dön // Viranşehir
Viranşehir İlçe Müftülüğü Mutat İstişare Toplantısı Yapıldı
16 Ağustos 2017 Çarşamba Saat 14:26
Viranşehir İlçe Müftülüğü’nün her ay düzenli olarak yaptığı istişare toplantısı Viranşehir Kaymakamlığı Konferans Salonunda yapıldı.

      Viranşehir İlçe Müftülüğü’nün her ay düzenli olarak yaptığı istişare toplantısı Viranşehir Kaymakamlığı Konferans Salonunda yapıldı. Toplantıya Viranşehir Kaymakam Ömer Çimşit, İlçe Müftüsü Kamil Oktay, Müftülük Personelleri ve Yaz Kur-an Kursunda yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrenciler katıldı.
      Toplantıda ilçe genelinde açılan Yaz Kur’an Kurslarının  genel değerlendirmesi yapılarak  fikir alış verişinde bulunuldu.
Toplantıda bir konuşma yapan Kaymakam Ömer Çimşit, yaz ayı boyunca ilçe genelinde açılan yaz Kur’an kurslarında çocukların faydalandıklarını belirterek, ilçe müftülüğün gereken gayreti gösterdiğini belirtti.
Yapılan konuşmanın ardından yaz kuran kursunda yazılı olarak yapılan Temel Dini Bilgiler Sınavı ve sözlü olarak yapılan Kur’an-ı Kerimi Güzel Okuma Yarışmalarında dereceye giren kız ve erkek öğrencilere ayrı ayrı ödülleri dağıtıldı.
Açılan Yaz Kuran Kurslarında ve çeşitli sosyal etkinliklerde başarı gösteren İlçe Müftülük Personelleri Kaymakamn Ömer Çimşit tarafından “Başarı Belgesi “ ile ödüllendirildi.


Bu yazı toplam 174 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
Şu An Sitede
4 Kişi Online
SİTE ANKET
DÜNÜN MANŞETLERi
SEFERLER  + Ekle 
ETKiNLiKLER  + Ekle 
ARŞİVDE ARA
ÇOK OKUNANLAR