Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ana sayfaya Dön // Viranşehir
Viranşehir Halkı sordu Başkan Çimşit cevapladı
04 Ağustos 2017 Cuma Saat 15:43
Viranşehir Kayyum Belediyesi ikinci halk toplantısını gerçekleştirdi.

Viranşehir Kayyum Belediyesi ikinci halk toplantısını gerçekleştirdi. Viranşehir Belediye Meclis Toplantısında yapılan Toplantıya Viranşehir Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Ömer Çimşit, Belediye Başkan Yardımcıları, birim amirleri, mahalle muhtarları, Sivil toplum kuruluş temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Toplantıda ilk olarak Kaymakam Çimşit, belediyede şu ana kadar yapılan çalışmaları anlattı. Belediyenin çalışmaları bir slayt gösterisi ile gelen vatandaşlara gösterildi. Ardından Kaymakam Çimşit, belediyenin gelir ve giderlerini kalem kalem gelen vatandaşlara anlattı. Viranşehir Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Ömer Çimşit ve belediye başkan yardımcıları tek tek vatandaşların sorularını dinledi.

Vatandaşlar soruların muhatabına direk sorular sorarak belediye ile ilgili tüm beklenti ve şikayetlerini dile getirdiler. Birim müdürlerinin de hazır bulunduğu halk toplantısında vatandaşlar birim müdürlerine direk sorular sorarak yapılacak çalışmalar hakkında yetkili ağızlardan bilgi aldılar. Kaymakam Çimşit sorulan tüm soruları içtenlikle yanıtlayarak, gelen vatandaşların taktirini topladı.

Toplantıda muhtarlar özellikle mahallelerinin sorunlarını belirterek, bu sorunların giderilmesini isterken, Belediye yetkilileri sorulan soruları tek tek not aldılar. Yaklaşık iki saat süren toplantı vatandaşların sorularının bitmesi ile son buldu

Bu yazı toplam 229 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
Şu An Sitede
7 Kişi Online
SİTE ANKET
DÜNÜN MANŞETLERi
SEFERLER  + Ekle 
ETKiNLiKLER  + Ekle 
ARŞİVDE ARA
ÇOK OKUNANLAR