Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ana sayfaya Dön // Kültür-Sanat
Viranşehir'de 15 Temmuz Hain Darbe Girişimi Fotoğraf Sergisi Açıldı
13 Temmuz 2017 Perşembe Saat 14:08
Viranşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından 15 Temmuz hain darbe girişimi temalı fotoğraf sergisi açıldı.

Viranşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından 15 Temmuz hain darbe girişimi temalı fotoğraf sergisi açıldı. Belediye Kültür Müzesinde Kaymakam Ömer Çimşit tarafından açılışı yapılan fotoğraf sergisine Viranşehir Belediye Başkan Yardımcıları Halaf Kete, Mahmut Şık, Aslan Çiftçi, Viranşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Çoban, Yazı İşleri Müdürü Haşim Yıldız, İlçe Emniyet Müdürü Esat Uğur, İlçe Jandarma Komutanı Ramazan Onurcan, İlçe Nüfus Müdürü Faysal Turan, Şanlıurfa Korucular Dernek Başkanı Mehmet Koyuncu, İlçe Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürü Cemal Çalışkan, SYDV Müdür Vekili Serkan Kaya ve vatandaşlar katıldı. Beraberindeki heyet ile fotoğraf sergisini gezen Kaymakam Ömer Çimşit, fotoğraflarda 15 Temmuz hain darbe girişimine karşı vatana, bayrağa ve demokrasiye sahip çıkan halkın ortaya koyduğu direnişi gördüklerini ifade etti.

15 Temmuz ihanetinin hafızalarda diri tutulması gerektiğini ifade eden Kaymakam Ömer Çimşit: 15 Temmuz hain darbe girişimin yıl dönümünde Viranşehir Belediyemiz tarafında müze olarak restore edilen binamızda Viranşehir Kaymakamlığı ve Viranşehir Belediyesi olarak bir fotoğraf sergisi açtık. Bizler 15 Temmuz Şehitlerimize ve Gazilerimize minnet ve şükran borçluyuz. 15 Temmuz tarihini hiçbir şekilde unutmayacak ve unutturmayacağız. Ülke genelinde 15 Temmuz ile alakalı Valilik ve Kaymakamlıklarımızca çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Bizde Viranşehir Kaymakamlığı ve Viranşehir Belediyesi olarak 15 Temmuz Günü, derneklerimiz vakıflarımız, STK'larımız, siyasi partilerimiz ve herkesimin katkısını alarak bir program gerçekleştireceğiz" dedi. Fotoğraf Sergisini beraberindeki heyet ile gezen Kaymakam Ömer Çimşit başta Viranşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Çoban olmak üzere serginin hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

Bu yazı toplam 307 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
Şu An Sitede
4 Kişi Online
SİTE ANKET
DÜNÜN MANŞETLERi
SEFERLER  + Ekle 
ETKiNLiKLER  + Ekle 
ARŞİVDE ARA
ÇOK OKUNANLAR