Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ana sayfaya Dön // Siyaset
Akyürek'ten Viranşehir ve Ceylanpınar'a Teşekkür
02 Kasım 2015 Pazartesi Saat 16:53
1 Kasım 2015 tarihinde Viranşehir Ceylanpınar bölgesinin adayı olarak Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili seçilen Mehmet Akyürek hemşerileri için bir teşekkür mesajı yayınladı.

   1 Kasım 2015 tarihinde Viranşehir Ceylanpınar bölgesinin adayı olarak

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili seçilen Mehmet Akyürek hemşerilerine  bir  teşekkür mesajı yayınladı.

"Yüce Rabbime şükürler olsun ki; AK Parti çatısı altında geçtiğimiz dönem yani 2011  seçimlerinde seçildiğimiz günde söz verdiğimiz projeleri hepsini yerine  getirdik. Viranşehir'imizi batılı şehirler gibi alt yapı sorununu çözdük. 7 Haziran seçimlerinde kısa bir fetret dönemi geçirdik. O dönem halkımız bize teveccüh etmemişti. Ama 1 Kasım seçimlerinde mecliste Viranşehir'in bir temsilcisi olsun düşüncesiyle bize destek verdiler. Sağ olsunlar var olsunlar. Ayrıca kardeş şehrimiz Ceylanpınar'ı da tebrik ediyorum. Özellikle Göçerlerin tapu sorunu büyük bir problemdi. Onları da sayın bakanımız Faruk Çelik beyin liderliğinde çözdük.  

 12 yıllık iktidar döneminde Viranşehir’i saraya çeviren AK Parti’nin bir neferi olmaktan gurur duydum, onur duyuyorum. Ayrıca Mecliste sizleri temsil eden bir Viranşehirli olmaktan da ayrıca mutluyun, onu başta belirteyim.

Bundan sonra yolumuz kardeşlik yolu.Hep beraber kardeşçe yaşamak adına projeler üretip mecliste bunu tartışacak ve memleketimiz için en güzeli neyse onu alacağız. İstikrarın devamı için kanaat gösteren Viranşehir ve Ceylanpılar halkına sonsuz teşekkürler diliyorum, dedi.

Bu yazı toplam 2083 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
Şu An Sitede
4 Kişi Online
SİTE ANKET
DÜNÜN MANŞETLERi
SEFERLER  + Ekle 
ETKiNLiKLER  + Ekle 
ARŞİVDE ARA
ÇOK OKUNANLAR