Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ana sayfaya Dön // Yaşam
Çadırkentte Çalışanlar Ödüllendirildi
14 Ağustos 2015 Cuma Saat 14:14
Viranşehir Kaymakamı Sayın Dr. Huzeyfe Citer, Viranşehir Çadırkent Çalışanlarını Ödüllendirdi.


Kaymakamımız Sayın Dr. Huzeyfe Citer, Başarılı memurların ödüllendirilmesi kapsamında AFAD Viranşehir Çadırkent’te görev yapan Ahmet Direk, Halik Şakır ve Dr. Ahmet Gökhan Sarıtaş’ı “ Başarı Belgesi  ” ile ödüllendirdi.

Kaymakamlık makamında yapılan ödüllendirme törenine AFAD Çadırkent Kamp müdür yardımcıları Ahmet Direk, Halil Şakır ile Sahra Hastanesi Doktoru Dr. Ahmet Gökhan Sarıtaş katıldı.

AFAD Viranşehir Çadırkent’te görev yapmanın fedakarlık gerektiğini ifade eden Sayın Citer, göstermiş oldukları özveriden dolayı memurlara teşekkür etti. Çadırkent’in kurulmaya başlamasından itibaren aktif bir şekilde görev yaptığını belirten Kamp müdür yardımcısı Halil Şakır, kendilerini ödüle layık gören Sayın Citer’e teşekkür etti.

Çadırkent’te görevli olan bütün birim personellerinin eş güdüm içerisinde çalıştıklarını ifade eden Ahmet Direk, Sığınmacıların sorun yaşamaması için büyük bir gayret sarf ettiklerini kaydetti.

Çadırkent yönetmenin bir şehir yönetmekten farksız olduğunu söyleyen Direk, Bütün bu zorluklara rağmen 2 yıldan fazla bir süredir binlerce Suriyeli sığınmacıyı ağırladıklarını sözlerine ekledi.

Memurlara başarı belgelerini takdim eden Sayın Citer, Memurlarla bir hatıra fotoğrafı çekti.


Video İçin
https://youtu.be/wtXeYmh6OMY


Bu yazı toplam 2207 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
Şu An Sitede
7 Kişi Online
SİTE ANKET
DÜNÜN MANŞETLERi
SEFERLER  + Ekle 
ETKiNLiKLER  + Ekle 
ARŞİVDE ARA
ÇOK OKUNANLAR