Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ana sayfaya Dön // Siyaset
Nebati Muhacirler Derneğinde
11 Mayıs 2015 Pazartesi Saat 10:09
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr. Nurettin Nebati Muhacirler Derneğini ziyaret etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şanlıurfa Milletvekili adayı Nureddin Nebati, beraberinde AK Parti İl başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, İl SKM Başkanı Süleyman Elgün, Başkan Yardımcı Cuma Ağaç, Haliliye İlçe Başkanı Mehmet Canpolat ve bazı partililerle birlikte Muhacirler Derneğini ziyaret etti. Ziyarette konuşan Nebati, insana değer verdiklerini ve insana yatırımı önemsediklerini belirterek AK Partiye destek olmalarını istedi.

 

AK Parti Genel Başkan yardımcısı Nureddin Nebati ve beraberindekiler, Derneğe gelişinde Başkan Resul Korkmaz tarafından coşkuyla karşılandı.

 

AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mehmet Canpolat ve İl başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün kısa bir selamlama ve tanıtım konuşmalarının ardından AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şanlıurfa Milletvekili adayı Nureddin Nebati de dernekte toplanan muhacir vatandaşlara hitaben bir konuşma yaptı.

AK Partinin 13 yıllık icraatlarından kısaca bilgiler veren Nebati, “İnanın AK Parti Cumhuriyet döneminden AK Parti dönemlerine kadar yapılan hizmetlerin kat kat fazlasını 13 yıllık dönemde yapmıştır. İMF’ye borcumuz bitmiş, biz borç verir hale gedik. Kendi sanayimizi geliştirdik, ekonomimizi düzelttik, hele savunma sanayimizin gelişmesi kendi savunma araçlarımızı üretmeye başlamamız bazı çevreleri korkuttu. Biz insanlarımızı Kürt-Türk-Arap-Laz-Çerkez, Alevi- Sunni-Yezidi gibi dil, din ve ırk ayrımı yapmadan insanımıza değer veriyor, onları önemsiyoruz. Kısaca AK Parti olarak insana yatırım yapıyoruz” diyerek 7 Haziran seçimlerin AK Partiye destek olmalarını istedi..

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Muhacirler Derneği Başkanı Resul Korkmaz da, her zaman insanımız için, memleketimiz için, milletimiz için çalışan herkesi desteklediklerini belirterek, “Biz Muhacirler Derneği olarak her zaman Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a inandık ve onun yolunda olduk. Dolayısıyla onun ekibini de destekledik. Şimdi de Genel başkanı Yardımcısı Nureddin Nebati Beyi, İl başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül Beyi ve Haliliye İlçe Başkanımız Mehmet Canpolat kardeşimizi aramızda görmekten mutlu olduk, gurur duyduk. Onlar memleketimiz, insanlarımız için çalışsın, bizler her zaman onlara destek olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Bu yazı toplam 1422 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
Şu An Sitede
4 Kişi Online
SİTE ANKET
DÜNÜN MANŞETLERi
SEFERLER  + Ekle 
ETKiNLiKLER  + Ekle 
ARŞİVDE ARA
ÇOK OKUNANLAR