Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ana sayfaya Dön // Kültür-Sanat
İbrahim Gelin'e Yeni Görev
08 Mayıs 2014 Perşembe Saat 18:41
Geçtiğimiz ay Yerel seçimlerde Viranşehir'de Ak Parti Belediye başkan adayı olan İbrahim Gelin'e yeni görev verildi.

 30 Mart 2014 tarihinde yapılan seçimlerde Ak Partiden Viranşehir Belediye başkan adayı olan İbrahim Gelin Büyükşehir Kadrosuna geçerek Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin Viranşehir ilçesinde kurulu kurumlarından sorumlu birimin başına geçecek..

            Şanlıurfa'nın Büyükşehir statüsüne kavuşmasıyla birçok alanda değişikliklere gidilmesinden sonra değişiklikler adım adım uygulanmaya devam ediliyor. Büyükşehir Belediye Meclisinin kurulması, Büyükşehir'e bağlı daire amirlerinin atanmasından sonra İlçe bazında Büyükşehir'i temsil edecek kadronun da belirlenmesine başlandı.

 Viranşehir'de halen Milli Eğitimde kadrosunda  bulunan İbrahim Gelin ilk önce Büyükşehir belediyesi kadrosuna atandı. Yapılan bu değişikliklerden sonra İbrahim Gelin'in Viranşehir'de Büyükşehir Belediye Başkanlığına bağlı olarak şube sorumlusu olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Kısa bir zaman zarfından sonra yapılması beklenen bu değişiklik ile Viranşehir'de Büyükşehir statüsünde sorumluluk alanında İbrahim Gelin kendisine bağlı birimler ile hizmet verecek. Böylece İlçe Belediye Başkanlığının sorumluluk alanı ile Büyükşehir Belediyesi sorumluluk alanları belirlenip herkesin kendi alanında hizmet etmesi sağlanmış olacak. 

Bu yazı toplam 2240 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
Şu An Sitede
7 Kişi Online
SİTE ANKET
DÜNÜN MANŞETLERi
SEFERLER  + Ekle 
ETKiNLiKLER  + Ekle 
ARŞİVDE ARA
ÇOK OKUNANLAR