Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ana sayfaya Dön // Güncel
BU GÜN 1 NİSAN HABERLERİMİZ ŞAKA DEĞERİ TAŞIYABİLİR
01 Nisan 2014 Salı Saat 09:41
1 Nisan günü takipçilerimize şaka yapmak yerine Sosyal medya sorumluluğu adına, arkadaşlarınıza yapabileceğiniz şaka örnekleri vermek istiyoruz ki şakanın dozu kaçmasın.

1 Nisan Şaka Örnekleri / Önerileri

1-) Evde yapılabilecek bir şaka. Daha önce denenmiş ve güzel bir şaka ama biraz sulu bir şaka. Evinizde musluğun tam ağzına sağlam bir bant yapıştırın. Şakaya maruz kalacak olan kişi suyu normal bir şekilde açacaktır. Ancak su akmayınca 1 Nisan şakasına maruz kalan kişi musluğu daha da fazla sonuna kadar açacaktır. Eğer bandı bir ucundan hafif açarak bırakırsanız su aniden zayıf gördüğü bu yerden şakaya maruz kalan kişinin üzerine doğru kişiye zarar vermeyecek tazdikte püskürecektir.

2-) Boş bir öje şişesi, bir parça tutkal ve bir naylon poşet ve bir miktar kırmızı boya ile hazırlanan bir şaka aracı. Resmi aşağıda görülüyor. Kısaca açıklamak gerekirse bir karton üzerine bir parça naylon serin. Daha sonra naylonun üzerine tutkal ve boya karşımını dökün. Tutkal kurumadan öje şişesini şekilde olduğu gibi iki ayrı kısım halinde tutkalın üzerine tutturun. Daha sonra kurumaya bırakın. Bir gün sonra kuruyan tutkalı ya naylon üzerinden aynen bir çıkartmayı çıkartır gibi çkartın. Şimdi de şaka yapmak istediğiniz kişinin yatağının üzerine bırakın ve sonuçları izleyin.

Dökülmüş Öje Şakası - Nisan 1 Şaka Örnekleri

3-) NKFU ekibi olarak favorilerimiz arasında yer alan Nisan 1 şakası. Şaka yapacağınız kişinin diş fırçasına bir miktar ama çok fazla değil mavi ve ya yeşil gıda boyası sıkın. Seçeceğiniz gıda boyasının diş fırçasının kılları ile aynı renkte olmasına dikkat edin bu şekilde kurbanınız hiçbir şey fark etmeyecektir. Sonrasında ise dişlerini fırçalayıp ağzının renklenmesini bekleyiniz. Örnek bir çalışma aşağıda yer almaktadır.

Diş Macununa Gıda Boyası 1 Nisan Şakası

4-) 1 Nisan şakasına kurban gidecek olan kişi banyoya girmeden önce şampuan kapağını kuvvetli bir yapıştırıcı ile kuvectlice yapıştırın. SOnra şampuan kapağını açamayacağı için sizden mi yardım ister yoksa bir hayal kırıklığı ile duştan mı çıkar onu bilemiyoruz.

5-) Televizyon düşkünü bir kişiye yapılabilecek bir şaka var sırada. Zapping yapmayıp çıldırması için kumandanın önünde yer alan vericinin önüne aynı renk ve ya şeffaf bir bant yapıştırın.

6-) Şeffaf tırnak cilası ile banyoda yer alan sabunu kaplayın ve kurumaya bırakın. DOğal olarak sabunu kullnamka isteyen kişi sabunu köpürtemiyecektir. Örnek görüntü aşağıda yer almaktadır.

Sabun şakası

7-) Evdeki küçük çocuklara yapılabilecek bir şaka. Yine şefaf bir banda ihtiyacınız var. Lambalara ait anahtarları üzerine bir bant yapıştırın. Bu şekilde lambayı açamayacaklardır.

1-nisan
  Soğandan elma şekeri. Bu bir nisanda sevdiklerinize elma şekeri hazırlarken elma yerine soğan kullanın, ısıranların yüz ifadelerini seyredin 

Bu yazı toplam 3004 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
Şu An Sitede
8 Kişi Online
SİTE ANKET
DÜNÜN MANŞETLERi
SEFERLER  + Ekle 
ETKiNLiKLER  + Ekle 
ARŞİVDE ARA
ÇOK OKUNANLAR