Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ana sayfaya Dön // Yaşam
Akyürek'ten Kadir Gecesi Mesajı
02 Ağustos 2013 Cuma Saat 14:50
Ak Parti Şanlıurfa Milletvekilimiz sayın Mehmet Akyürek Kadir Gecesi münasebetiyle bir mesaj yaınladı.

 

İnsanlık âlemi için birer kurtuluş, bağışlanma ve mağfiret günleri olan kandillerin en anlamlısı ve  hayırlısı;

Resûl-i Ekrem’in (sas) dilinde; ”EVVELİ RAHMET, ORTASI MAĞFİRET, SONU DA CEHENNEMDEN KURTULUŞ” olarak ifade ettiği Ramazan-ı Şerifin son günlerine yaklaşırken Kadir Gecesi'ne bir kez daha ulaşmanın sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Kadir Gecesi, Cenab-ı Allah(c.c) tarafından Kur’anı Kerim’in indirilmeye başlandığı, sema kapılarının açıldığı, dua ve tövbelerin kabul edildiği, bin aydan daha hayırlı mübarek bir gecedir.

Her sene Allah'tan bir bağış, Peygamber'den bir armağan olarak gelen bu mübarek gecede, güzel vatanımızda birlikte yaşadığımız bütün kardeşlerimiz,  ülkemizin yakın ve uzak çevresinde bulunan ve felaketlerle boğuşan İslam Aleminin bütün Müslümanları için sevginin, barışın ve huzurun hakim  olması en büyük dileğimdir

Bu mana ikliminde gönüllerimizi saflaştırmak, feyz, bereket ve güzelliklerden istifade etmek, bizim bu güzel geceyi en iyi şekilde değerlendirmemiz sonucunda elde edeceğimiz kazanımlar olacaktır.

Bu duygularla, aziz milletimizin ve İslam aleminin Kadir Gecesi’ni tebrik ediyor, bu gece yapacağımız dua ve ibadetlerin, insanlığa barış, huzur ve sağlık getirmesine vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan(c.c)’tan niyaz ediyorum.Mehmet AKYÜREK

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili

KİT Komisyonu Üyesi

Bu yazı toplam 2772 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
Şu An Sitede
7 Kişi Online
SİTE ANKET
DÜNÜN MANŞETLERi
SEFERLER  + Ekle 
ETKiNLiKLER  + Ekle 
ARŞİVDE ARA
ÇOK OKUNANLAR